Güncel

YAĞLI BOYA RESİM SERGİSİ AÇILACAK

YAĞLI BOYA RESİM SERGİSİ AÇILACAK

2 Mayıs 2018 07:29
-A

+A


            Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinin 6.dönem sonu yağlı boya resim sergisi  bugün Ahi Evran Külliyesi Sergi salonunda sergilenecek.
Yaklaşık 6 aylık bir süreçte emek emek resmedilen tablolar “Yağlı boya resim sergisi” ile görücüye çıkıyor.
           Sergiyle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 6. Dönem sonu yağlı boya sergisi, kursiyerlerindönem boyunca çalışma yaptıkları 76 eserin gösterime açılacağını söyledi.
Aile Yaşam Merkezi’nin kentte sosyal ve kültürel eksikleri giderme yönünde çalışmada bulunduğunu belirten Başkan Bahçeci, "Aile Yaşam Merkezimiz yağlı boya kursuna katılan kursiyerlerin ürünleri sergilenecek. Çeşitli alanlarda açtığı kurslarla Kırşehirlilerin hem boş vakitlerini değerlendirme hem de kendilerini geliştirme imkânı sunuyor. Bu sergimizle kursiyerlerimiz kurs dönemi boyunca yaptıkları ürünleri herkese sunma imkânı bulacak.
Kurslara özveri ile katılan kursiyerlere teşekkür eden Başkan Bahçeci, "Aile Yaşam Merkezimiz Kırşehir'de vatandaşlarımızın kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerine cevap verecek şeklide tasarlanarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından da Merkezimiz yoğun ilgi görüyor. Sosyal belediyecilik imkânlarını daha da genişleterek inşallah yeni Aile Yaşam Merkezlerini de açacağız. Böylelikle daha fazla kişiye hitap edeceğiz. Sergimize tüm halkımızı davet ediyorum." ifadelerini kulandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku