Güncel

Yeni Kırşehir Yeşilyurt 4. yılını kutluyor

Yeni Kırşehir Yeşilyurt 4. yılını kutluyor

Okunma: 2339

26 Şubat 2021 15:37
-A

+A

            İmtiyaz sahipliğini Murat Sürmeli ,Yazı İşleri Müdürlüğünü Ümmügülsüm Eroğlu'nun, yaptığı Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi, 4'üncü yayın yılına girdi.
           Yayın hayatı boyunca birçok başarıya imza atan, başarıyı gelenek haline getiren; Kırşehir'in  gelişimine katkı sağlayan, daima hakkın, haklının ve mazlumun yanında yer alan ve sektörde 4 yıldır hizmet sunan Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi, 4. kuruluş yıldönümünü kutluyor.
           Kırşehir' de 1 Mart 2017  tarihinde yayın hayatına başlayan Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi 4. yılını kutluyor. Kırşehir  basınında önemli bir yere sahip olan Yeni Kırşehir Yeşilyurt, yerel haberciliğin yanı sıra, internet medyasında ortaya koyduğu başarılarla da dikkat çekiyor.
           2019 yılında “vasıflı gazete” hakkı kazanan ve resmi ilan yayınlamaya başlayan Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi, “Kendini Değil, Kentini Düşünen Gazete” sloganıyla Kırşehir'de gündemini belirliyor.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli , “Kırşehir'de  günlük olarak yayın yapıyoruz. Sürmeli ,  Bölgenin etkin bir yayın grubuyuz. 4’üncü yılımızda tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
             Ulusal basının olduğu gibi yerel basının da, yerel yönetimler ve kamuoyunda önemi büyüktür. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Yeni Kırşehir Yeşilyurt i Gazetesi de; ilkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir gazetecilik yapmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Yeni Kırşehir Yeşilyurt  Gazetesi’nin 4’üncü yayın yıldönümünü kutlar; başarılarınızın daim olması dileğiyle, şahsınıza ve tüm çalışanlara saygı ve selamlarımı sunarım.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku