Güncel

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanlığından Yerel Medya ile Tanışma Yemeği

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanlığından Yerel Medya ile Tanışma Yemeği

Okunma: 497

17 Aralık 2021 17:02
-A

+A

Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl yönetimi basınla tanışma amacıyla yemekte bir araya geldi.

Kırşehir Ağalar Konağında düzenlenen toplantıya Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Çağrı Kaya ve Eski İl Başkanı Saffat Yürekli ile birlikte yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Bilal Çağrı Kaya, Kırşehir'de olumlu siyasi bir ortam oluşturacaklarını söyledi. Kaya; "Yeni teşkilatımızı hem tanımanız, birlik beraberliğimizi görmeniz adına bir araya geldik. Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen bunu hepiniz gördünüz. Bu güzel havayı devam ettirmeye çalışacağız.
Biz Kırşehir'de birlik ve beraberliğimizi her zaman sağlayacağız. Sizlerin de bize destek vermenizi istiyoruz” dedi.
Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanı Bilal Çağrı Kaya yaptığı açıklamada;
"Kırşehir'imizin çok değerli basın mensupları ,yeniden refah partimizin kıymetli dava erleri, İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu yerel medya ile tanışma toplantımıza hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Değerli basın mensupları 2 ay önce partimiz il başkanlığı görevinde bir nöbet değişimi gerçekleşti.çok kıymetli genel başkanımız Dr.Fatih Erbakan'ın teveccühleri ile bize bu görev tevdi edildi.bu sorumluluğu ağır göreve layık olabilmek, milli görüş davasına hakkıyla hizmet edebilmek , şehrimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretebilmek için çıktığımız bu yolda rabbim gayretimizi artırsın davasına hizmet eden kullarından eylesin sorumluluk bilinciyle davasına hizmette ayaklarımızı sabit kılsın ,yolunu yönünü şaşıranlardan eylemesin inşallah.
Evet ,biz bir ideoloji partisiyiz.bizim davamız Erbakan hocamızın temelini attığı milli görüş davası adil düzen davasıdır. Bu davaya hizmette hiç birimizin makam mevki dünyalık bir beklentisi olamaz.işte çoğu siyasi partide göremeyeceğiniz önceki il başkanımız, yeni il başkanı yine birlikte bu davaya hizmet etmeye devam ediyoruz. Saffat Yürekli başkanıma bu vesile ile şimdiye kadar ki yapmış olduğu çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.inşallah yine birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.
Değerli basın emekçilerimiz Yeniden Rafah Partimiz bundan 3 yıl önce 23 kasım 2018 cuma günü 99 kurucu üyemizin imzasıyla hacı bayram ı veli hazretlerinin dizinin dibinde çekilen besmele ile yine İstanbul da Eyüp El Ansari hazretlerinin huzurunda yapılan dualar ile kurulmuştur.
Rabbimize hamdolsun ki bugün gelmiş olduğumuz noktada ülke genelinde 81 il ve 920 ilçede teşkilatını kurmuş, 3 yıl içinde 200 bin kayıtlı üyeye ulaşmış durumdayız.
Bizlerde göreve geldiğimiz bu kısa zaman sürecinde 3.yılımız ile alakalı şehrimizin bilbordlarına reklamlar verdik ve bazı güzergahları tanıtım afişlerimiz ile süsledik. Yine bu kapsamda şehrimiz Cacabey meydanında üye ve tanıtım standı açtık.
Yine düzenli olarak bu süreçte esnaf ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarımızın sorunları dinledik ayrıca partimizi tanıtma fırsatı bulmuş olduk.
Kıymetli basın mensupları yeniden refah partisi Kırşehir il başkanlığı olarak merkez dahil 6 ilçemizde teşkilatlanmamız tamamlanmış durumdadır. Sadece kaman ilçemizde görüşmelerimiz devam etmekte olup en kısa sürede burada da güzel sonuçlar almayı ümit ediyoruz. Kısa sürede içerisinde hedefimiz yaklaşan ilçe kongrelerimizi gerçekleştirmek ve yine sandık müşahitleri köy temsilcileri noktasında eksiz bir şekilde teşkilatlanmamızı tamamlamak akabinde de il kongremizi gerçekleştirip bu doğrultuda genel başkanımızdan gelecek seçim sürecine dair emir ve talimatlara tam anlamıyla biz hazırız diyecek durumda olabilmektir.
Şehrimizi dünyaya tanıtan hemşerimiz merhum Neşet Ertaş in bir sözünde dediği gibi; aşk biterse yorulur insan, biz ne zaman ölürsek bize yoruldu desinler diyor,evet bizde diyoruz ki yorulana kadar aşk ile bu davaya hizmet etmeye talibiz inşallah.
Bizler küresel çetelerin siyonizmin kuracağı yeni dünya düzenin değil, hak ve adalet üzerine kurulacak bir dünya düzeninin adil düzenin hizmetkarı olmaya talibiz. O yüzden 2. 40 yılımızda bu davanın serdengeçtileriyle birlikte yürüyeceğimiz uzun bir yol var önümüzde.
Sözlerimi burada noktalarken toplantımızın hayırlara vesile olmasını cenab-ı mavladan niyaz ediyor,hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku