Güncel

YÜCESAN’dan Kaman Devlet Hastanesine ziyaret

YÜCESAN’dan Kaman Devlet Hastanesine ziyaret

Okunma: 334

20 Ağustos 2020 17:08
-A

+A

       Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi yöneticileri, Kaman Devlet Hastanesinde görev yapan yurt ve misafirhanelerde kalan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek moral verdi. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan çalışmalarına devam ediyor.
Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Basın ve İletişim' den Sorumlu Başkan Yardımcısı Recep Kadir Turpçu, Pandemi sürecinde Kaman Devlet Hastanesini ziyaret ettiler.
       Hastane işyeri temsilcileri birlikte, Hastane Başhekimi, Başhekim Yard. Hastane Müdürü, Sendika Üyeleri ve Sağlık Çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.
Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan, sağlık çalışanlarının özlük hakları ve hukukunu gözeterek çalışanların her türlü haklarını savunmada yöneticiler ile kamu görevlileri arasında köprü görevi gördüklerini belirterek, ekip ruhu içinde çalışmayı önemsediklerini belirtti.
      Kaman Devlet Hastanesi Başhekimi Kamil Özdemir, Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek amaçlarının Kaman  halkının arzu ettiği Sağlık hizmetinin en iyi şekilde verilmesini sağlamak olduğunu belirtti.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku